Kablosuz Kampanya

Tarife

Kampanya Fiyatı*

10 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz Kablosuz

55,00 TL

12 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz Kablosuz

65,00 TL

*Kampanya fiyatına tüm vergiler dahildir.

Kiralama Modeli

Adreste sinyal kalitesi uygun olması halinde,binanın çatısına takılacak olan cihaz tek seferlik verilecek ücret karşılığında aboneye,abonelik sürecince kullanmak üzere emanet verilir.

Abonenin herhangi bir nedenle aboneliğini iptal etmesi durumunda emanet olarak verilen çatı cihazını iade etmesi gerekir.İade işlemi gerçekleştiğinde abonelik iptal edilecektir.

Çatı cihazında oluşabilecek tüm arızalar/gerekli olan yazılım güncellemeleri vb. tüm bakım onarım kiralama modelinde abonelik süresince Tepenet'e aittir.Cihazın bozulması durumunda abonenin internet kullanabilmesi için yerine muadili takılarak bağlantı sağlanır.

1-Kurulum/Aktivasyon ücreti 

2-Çatıya takılacak alıcı cihaz 

3-Eve takılacak olan wireless routher 

Bu 3 (üç) bileşenden oluşan BAĞLANTI ÜCRETİ kirama modelinde 450 TL'dir.

Abonelik başlangıç tarihinden itibaren 1(bir) ay sonra kullanılmış olan internetin seçilen tarifeye göre faturası kesilir.

Fatura kesim tarihi internetin aktif olduğu gün olarak otomatik olarak belirlenir.1 (bir) ay sonra fatura çıkar ve fatura kesim tarihinden itibaren 5 gün fatura ödeme süresi bulunur. Bu 5 gün içerisinde ödeme yapılmaz ise internet erişimi kısıtlanır. Ödeme yapıldığında tekrar aktif olacaktır.

Sunulan internet hizmeti bireysel kullanım amaçlıdır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Tepenet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Müşterilerimiz için faturalar yalnızca SMS ve e-mail yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler internet hizmeti aktifleşdikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. Posta yolu ile fatura gönderme ücreti aylık 20 TL faturanıza yansıtılır.

Satın Alma Modeli

Adreste sinyal kalitesi uygun olması halinde Çatıya takılacak olan alıcı cihaz ve wireless routher bedeli kampanya dahilinde 600 TL'dir.

Abonelik süresince seçilen tarife ÖN ÖDEMELİ olacak şekilde kullanılır.

Ön ödemeli tarife Taahhütsüz olduğu gibi, öde-kullan şeklinde olduğu için abonenin sadece istediği aylarda açma özgürlüğü bulunur.Örnek vermek gerekirse 1 yıl içinde sadece 3 ay ödeyip kullanabilir.Tatil,askerlik vb uzun dönem kullanılmayacak durumda dondurma işlemine ihtiyaç bulunmadan kullanmak istediği aylarda ödeyip kullanıma açabilecek ve bu konuda herhangi bir kısıtlama olmayacaktır.Örneğin ; yılda sadece 3 ay kullanmama hakkı veya 3 ay üst üste ödeme yapmazsa 4.ay ödeme yapma zorunluluğu yoktur.

BAĞLANTI ÜCRETİ olan 600 TL ' nin içinde tarifeler ön ödemeli olması sebebiyle 1(bir) aylık internet fiyata dahildir.

Çatı cihazında bağlantının kalitesi için yapılması gereken konfigürasyonlar,yazılım güncellemeler vb. TEPENET sorumluluğundadır.

Çatı cihazı 2 yıl garantilidir. Garanti kapsamında bozulması halinde cihaz TEPENET tarafından servise gönderilir.Servis süresi maksimum 30 iş günüdür.Bu süre içerisinde bağlantını devam edebilmesi için yerine muadili takılır.

Servisten dönen ve onarım görmüş cihazların onarım bedeli aboneye yansıtılacaktır.

Garanti süresi dolan veya garanti kapsamına girmeyen arızalar meydana gelmesi halinde bağlantının sağlanabilmesi için abonenin yeni cihaz alması gereklidir. Cihaz ücreti güncel kur üzerinden hesaplanıp aboneye bildirilecektir.

Garanti süresi dolan ve Garanti kapsamına girmeyen arızalar meydana gelir,cihaz bozulur ve abone yeni cihaz almak istemezse ödemiş olduğu KURULUM ÜCRETİ aboneye iade edilmeyecektir.

Sunulan internet hizmeti bireysel kullanım amaçlıdır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Tepenet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 Abonelere tarife süresinin dolmasına 2 gün kala SMS yoluyla bilgi verilecektir.


Merkezi sistem kurulumlar fiyat değişmektedir. Bunun için 0850 840 00 22 çağrı merkezimizden bilgi almanız gerekmektedir.

Başvuru Takip Et Hemen Başvur