GİZLİLİK POLİTİKASI

Kullanıcılarımızın tepenet.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açılması olmayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

tepenet.com.tr, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

tepenet.com.tr’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, tepenet.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, tepenet.com.tr ‘nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İnternet sitemiz üzerinden başvuru amaçlı vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, TEPENET başvuru ekranına giriş yapıldıktan sonra otomatik olarak silinmektedir. Vermiş olduğunuz telefon ve adres bilgileriniz hiçbir şekilde reklam vb amaçla kullanılmamakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

İşbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman tepenet.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. tepenet.com.tr ‘nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, tepenet.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.


Başvuru Takip Et Hemen Başvur
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry