Fiber Kampanya

Tarife

Kampanya Fiyatı*

EKONOMİK-FİBER 24 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz (Gpon)

329,00 TL

PRO-FİBER 50 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz (Gpon)

375,00 TL

ROKET-FİBER 100 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz (Gpon)

389,00 TL


*Kampanya fiyatına tüm vergiler dahildir.

Kampanya Şartları

Diğer operatörlerden Tepenet’e geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Eve kadar kurulum hizmeti 100 TL’dir. Kurulum için gelen teknisyenimize ödemeyi peşin olarak ya da banka/kredi kartından, havale/EFT yoluyla veya online işlemler üzerinden yapılabilir.

 

İnternetinizi nakil ettirmeniz durumunda Eve Kadar Kurulum hizmeti istenirse ücreti 100 TL’dir. Ödemeyi teknisyenimize peşin olarak ya da banka/kredi kartından tek çekim olarak ödeyebilirsiniz.

Müşterilerimiz için faturalar yalnızca SMS ve e-mail yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler internet hizmeti aktifleşdikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. Posta yolu ile fatura gönderme ücreti aylık 20 TL faturanıza yansıtılır.

Hat dondurma ücreti 50 TL’dir.1 sene içinde 2 kere ve toplam 60 gün hat dondurma işlemi uygulanabilir. Hat dondurma bedeli hattın çözülme tarihinde otomatik olarak faturanıza yansıtılır.

Sabit ip ücreti aylık 60 TL’dir. Her ay faturanıza yansıtılır.

Sunulan internet hizmeti bireysel kullanım amaçlıdır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Tepenet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Fatura kesim tarihi internetin aktif olduğu gün olarak otomatik olarak belirlenir.1 (bir) ay sonra fatura çıkar ve fatura kesim tarihinden itibaren 5 gün fatura ödeme süresi bulunur. Bu 5 gün içerisinde ödeme yapılmaz ise internet erişimi kısıtlanır. Ödeme yapıldığında tekrar aktif olacaktır.

Fiber (Gpon) kurulum esnasında ekiplerimiz uyumlu modemi abonelik süresince abonenin kullanması için tutanak ile teslim eder. Aboneliğin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda teslim edilen modemin eksiksiz ve çalışır durumda 15 gün içerisinde Tepenet’e iade edilmesi gerekmektedir. Modem tarafımıza ulaştığı anda iptal işleminiz gerçekleştirilir. Modeminizi iade etmek istemezseniz iptal dilekçenizde bunu belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda veya modeminizi teslim etmemeniz durumunda aşağıdaki tabloda gösterilen cihaz bedelleri listesinde tarafınıza teslim edilmiş olan güncel modem ücreti faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilir.

Normalde aylık 10 TL olan modem kira bedeli Fiber internet kampanyası dahilinde Yeni aboneliklerde, abonelik süresi boyunca alınmayacaktır.

Abonelikler taahhütsüzdür. 


Marka

Model

Ceza Tutarı (KDV dahil)

Tilgin

HG1311

251 TL

Tilgin

HG1332

251 TL

Tilgin

HG1351

251 TL

Tilgin

HG1522

384 TL

Tilgin

HG1551

502 TL

Tilgin

HG2301

351 TL

Tilgin

HG2331

251 TL

Tilgin

HG322

150 TL

Zyxel

VMG8324-B10A

251 TL

TPLink

Archer c5v

251 TL

ZTE

ZXHN 298A

251 TL

Başvuru Takip Et Hemen Başvur
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry