Kablosuz Kampanya

Tarife

Kampanya Fiyatı*

16 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz Kablosuz

235,00 TL

24 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz Kablosuz

280,00 TL

*Kampanya fiyatına tüm vergiler dahildir.


Satın Alma Modeli

Adreste sinyal kalitesi uygun olması halinde Çatıya takılacak olan alıcı cihaz ve wireless routher bedeli kampanya dahilinde 1500 TL'dir.

Abonelik süresince seçilen tarife ÖN ÖDEMELİ olacak şekilde kullanılır.

Ön ödemeli tarife Taahhütsüz olduğu gibi, öde-kullan şeklinde olduğu için abonenin sadece istediği aylarda açma özgürlüğü bulunur.Örnek vermek gerekirse 1 yıl içinde sadece 3 ay ödeyip kullanabilir.Tatil,askerlik vb uzun dönem kullanılmayacak durumda dondurma işlemine ihtiyaç bulunmadan kullanmak istediği aylarda ödeyip kullanıma açabilecek ve bu konuda herhangi bir kısıtlama olmayacaktır.Örneğin ; yılda sadece 3 ay kullanmama hakkı veya 3 ay üst üste ödeme yapmazsa 4.ay ödeme yapma zorunluluğu yoktur.

BAĞLANTI ÜCRETİ olan 1500 TL ' nin içinde tarifeler ön ödemeli olması sebebiyle 1(bir) aylık internet fiyata dahildir.

Çatı cihazında bağlantının kalitesi için yapılması gereken konfigürasyonlar,yazılım güncellemeler vb. TEPENET sorumluluğundadır.

Çatı cihazı 1 yıl garantilidir. Garanti kapsamında bozulması halinde cihaz TEPENET tarafından servise gönderilir.Servis süresi maksimum 30 iş günüdür.Bu süre içerisinde bağlantını devam edebilmesi için yerine muadili takılır.

Servisten dönen ve onarım görmüş cihazların onarım bedeli aboneye yansıtılacaktır.

Garanti süresi dolan veya garanti kapsamına girmeyen arızalar meydana gelmesi halinde bağlantının sağlanabilmesi için abonenin yeni cihaz alması gereklidir. Cihaz ücreti güncel kur üzerinden hesaplanıp aboneye bildirilecektir.

Garanti süresi dolan ve Garanti kapsamına girmeyen arızalar meydana gelir,cihaz bozulur ve abone yeni cihaz almak istemezse ödemiş olduğu KURULUM ÜCRETİ aboneye iade edilmeyecektir.

Sunulan internet hizmeti bireysel kullanım amaçlıdır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Tepenet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 Abonelere tarife süresinin dolmasına 2 gün kala SMS yoluyla bilgi verilecektir.


Merkezi sistem kurulumlar fiyatı 1000 tl'dir.Adresinizde merkezi sistem olup olmadığını öğrenmek için  0850 840 00 22 çağrı merkezimizden bilgi almanız gerekmektedir.

Başvuru Takip Et Hemen Başvur
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry