VDSL Kampanya

Tarife

Kampanya Fiyatı*

EKONOMİK-DSL 16 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz VDSL

299,00 TL

PRO-DSL 35 Mbps'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz VDSL

329,00 TL

ROKET-DSL 100 Mbps 'e Kdr Limitsiz Taahhütsüz VDSL

349,00 TL


*Kampanya fiyatına tüm vergiler dahildir.

Kampanya Şartları

Diğer operatörlerden Tepenet’e geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Eve kadar kurulum hizmeti 100 TL’dir. Kurulum için gelen teknisyenimize ödemeyi peşin olarak ya da banka/kredi kartından, havale/EFT yoluyla veya online işlemler üzerinden yapılabilir.

 

İnternetinizi nakil ettirmeniz durumunda Eve Kadar Kurulum hizmeti istenirse ücreti 100 TL’dir. Ödemeyi teknisyenimize peşin olarak ya da banka/kredi kartından tek çekim olarak ödeyebilirsiniz.

Müşterilerimiz için faturalar yalnızca SMS ve e-mail yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler internet hizmeti aktifleşdikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. Posta yolu ile fatura gönderme ücreti aylık 20 TL faturanıza yansıtılır.

Hat dondurma ücreti 50 TL’dir.1 sene içinde 2 kere ve toplam 60 gün hat dondurma işlemi uygulanabilir. Hat dondurma bedeli hattın çözülme tarihinde otomatik olarak faturanıza yansıtılır.

Sabit ip ücreti aylık 60 TL’dir. Her ay faturanıza yansıtılır.

 

Sunulan internet hizmeti bireysel kullanım amaçlıdır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Tepenet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Abonelikler taahhütsüzdür. 

VDSL uyumlu modeminiz varsa teknisyenlerimiz modeminizin kurulumunu gerçekleştirerek bağlantınızı sağlayacaktır.

VDSL uyumlu modem satın almak isterseniz Kampanya kapsamında Zyxel VMG 1312 T20B markalı modem sadece yeni bağlantılara özel olarak 850 TL karşılılığında sahip olabilirsiniz.

Fatura kesim tarihi internetin aktif olduğu gün olarak otomatik olarak belirlenir.1 (bir) ay sonra fatura çıkar ve fatura kesim tarihinden itibaren 5 gün fatura ödeme süresi bulunur. Bu 5 gün içerisinde ödeme yapılmaz ise internet erişimi kısıtlanır. Ödeme yapıldığında tekrar aktif olacaktır.

Başvuru Takip Et Hemen Başvur
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry